Category Archives: Materiały Wykończeniowe

Płytki ścienne

Plytki ścienne

Kto z ludzi nie chce posiadać wspaniałej łazienki, jaka swym dizajnem zachwyca gości. Na szczęście na giełdzie istnieje wiele spółek świetnej klasy surowce budowlane. Jednym z nich są płytki porcelanosa spełniające wiele zadań w każdej toalecie:

  • stanowią ładny dodatek dekoracyjny;

Rodzaje rolet wewnętrznych i zewnętrznych

Rolety Agalla Rolety zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne zaciemniają pomieszczenie i zapewniają prywatność osobom, które przebywają z zapalonym światłem. Dzięki roletom ludzie znajdujący się na zewnątrz domu nie mogą podglądać tego co dzieje się wewnątrz domu.

W przypadku rolet zewnętrznych ich zakup …

Płoty betonowe

Wszyscy ludzie pragną by ich działka była dobrze strzeżona od kradzieży i innych pogwałceń własności. By adekwatnie zabezpieczyć grunt potrzebne jest montowanie płoty betonowe, które odznacza się znaczną wytrzymałością , a dodatkowo niejednokrotnie niebanalnym wyglądem. Rozróżniamy wiele gatunków płotów …

Płyty OSB

Płyta OSB jest płytą o ukierunkowanych wiórach płaskich. Wytwarza się ją z drzewa i zbudowana jest ona z trzech powłok, w tym z prostokątnych  wiórów płaskich. Płyty OSB używa się w warunkach średniej wilgoci, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. …

Hydroizolacja – Materiały

Materiały izolacyjne to materiały służące do wypełniania, pokrywania i ochrony przed zewnętrznym oraz wewnętrznym działaniem środowiska naturalnego, jak i też innych zjawisk.

Jeden ze sposobów na skuteczną hydroizolację:

W tematyce izolacji można wyróżnić następujące ich odmiany:

  • izolacja celulozowa
  • izolacja granulowana

Boazeria

627627_wood_pier_textures

Boazeria może w dobrym stopniu świadczyć o wnętrzu!

Boazeria to znakomita koncepcja aranżacyjna. Może odgrywać nie tylko rolę wewnętrznej okładziny ścian, ale też zewnętrznych elewacji i podbitek dachu.

Jej funkcją jest izolacja dźwiękowa (wygłusza hałas i odgłosy pojawiające się z …