Mieszkania pod Wrocławiem dla całej rodziny – Aleja Lawendowa

Aleja Lawendowa jest doskonałą lokalizacją na mieszkanie dla całej rodziny. To fantastyczne miejsce na wychowanie dzieci, uprawianie sportu czy odpoczynek po pracy. Spokojna i zielona okolica to nie jedyne zalety. Poznaj nowoczesne mieszkania z ogródkiem pod Wrocławiem w miejscowości Kiełczów. Twoje nowe miejsce dla całej rodziny.

Mieszkanie w Kiełczowie – zalety

Kiełczów to podwrocławska miejscowość położona w niezwykle uroczej okolicy. Lasy, pola, łąki i inne zielone tereny dają poczucie bliskości z naturą oraz zapewniają czystsze powietrze, a niewielkie oddalenie Kiełczowa od Wrocławia pozwala na przemieszczenie się samochodem do centrum zaledwie w 15 minut. Aleja Lawendowa w Kiełczowie to nowoczesne mieszkania w pięknym szeregowcu. Cicha i spokojna okolica sprzyja relaksowi, a mieszkanie z ogródkiem zapewnia komfort i ułatwia odpoczynek po ciężkim dniu czy tygodniu. Mieszkanie z ogródkiem we Wrocławiu nie zapewni Ci tyle ciszy. Syreny, głośne samochody, a nawet ludzie skutecznie mogą popsuć odpoczynek. Decydując się na mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie, możesz zaprosić przyjaciół na weekend i zrobić piknik w ogródku albo spędzić aktywnie czas z dziećmi, które potrzebują ruchu na świeżym powietrzu. Przydomowy ogródek to pewność, że są blisko i nie musisz się obawiać, gdzie są i co robią.

Aleja Lawendowa w Kiełczowie to idealnie miejsce dla rodziny

Jeśli zależy Ci, aby Twoje dzieci dorastały w pięknej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, to mieszkanie z ogródkiem w Kiełczowie jest rozsądnym rozwiązaniem. Aleja Lawendowa daje przestrzeń i wolność, czego nie zapewni nawet najpiękniejsze mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem. Posiadanie ogrodu to luksus, który czasem możesz opuścić z rodziną, aby… wybrać się do jednego z dwóch ośrodków wypoczynku rodzinnego w Kiełczowie. Najbardziej popularny ośrodek wypoczynku rodzinnego, czyli „Zielona Oliwka” z mini zoo, to miejsce, które przyciąga mnóstwo rodzin z Wrocławia. Gospoda z pysznym i zdrowym jedzeniem zwolni Cię z obowiązku gotowania, a plac zabaw zapewni całej rodzinie dużo radości i śmiechu. Mieszkanie z ogródkiem w miejscowości Kiełczów to oprócz stałego kontaktu z przyrodą także oszczędność czasu i pieniędzy. Mała społeczność Kiełczowa, ale duża ilość okolicznych sklepów to pewność szybkich zakupów, które zrobisz, nie stojąc długo w kolejkach. Jedynie 1,5 kilometra od mieszkania z ogródkiem w Alei Lawendowej jest FreshMarket, Tesco oraz Biedronka. Dodatkowo Kiełczów posiada bardzo rozwiniętą bazę usługową także w innych dziedzinach. Niedaleko Twojego mieszkania z ogródkiem w miejscowości Kiełczów można skorzystać z biblioteki, przychodni czy weterynarza.

Jakie mieszkania w Alei Lawendowej w Kiełczowie?

Mieszkania pod Wrocławiem w Alei Lawendowej to atrakcyjne, komfortowe i nowoczesne szeregówki A, B, C, D, E z garażami. Do wyboru są powierzchnie od 38,39 mkw do 87,06 mkw. Każda rodzina z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni metraż oraz ilość pokoi. Dodatkowo do dyspozycji jest ogród, który można zagospodarować według własnego pomysłu. Mieszkanie z ogródkiem w Alei Lawendowej Kiełczów zapewnia wysoki standard życia. Posiadanie ogrodu to namiastka domu jednorodzinnego, ale z mniejszą ilością obowiązków. Czas, który musiałbyś poświęcić np. aby skosić całą posesję wokół domu, możesz wykorzystać na spędzanie czasu z dziećmi, a metraż ogrodu w zupełności wystarczy, aby czuć sielską atmosferę domu jednorodzinnego. Co więcej, posiadając dzieci, dom, pracę oraz chcąc wykonać inne obowiązki, dbanie o duży dom i ogród mogłoby być męczące. A mieszkanie z ogrodem w Alei Lawendowej sprawi, że odpoczniesz, zachowując komfort posiadania ogrodu.

Dlaczego mieszkania z ogrodem w Kiełczowie dla całej rodziny?

Piękne tereny podwrocławskiego Kiełczowa zachęcają, aby spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu. Możesz wybrać się z dziećmi na piesze wycieczki np. w okolice niedaleko płynącej rzeki (Widawa), udać się na przejażdżkę rowerem czy uczyć dziećmi zdrowych nawyków, uprawiając z nimi jogging. W odległości zaledwie jednego kilometra skorzystacie z boiska ze sztuczną nawierzchnią, zagracie w piłkę nożną z osobistym Lewandowskim lub koszykówkę z waszym małym Gortatem, a na korcie tenisowym wychowacie przyszłą Agnieszkę Radwańską. Kameralna atmosfera oraz piękna okolica, która umożliwia spędzanie razem wolnego czasu na świeżym powietrzu, pozytywnie wpłyną na wasze rodzinne relacje. Ponadto poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia niewielka ilość mieszkańców Kiełczowa, sprawi, że zapomnicie o szukaniu mieszkania z ogródkiem w mieście, jakim jest Wrocław i już nigdy nie będziecie chcieli się przeprowadzić.