Pościel, która was zaskoczy

śmieszna pościel

W sypialni nie musi być nudno, możesz ożywić pokój niewielkim kosztem i wysiłkiem poprzez zakup nietypowej pościeli. Wzory w kratę lub brak wzorów przejdą do historii i nie będziesz chciał szybko do nich wrócić po zakupie zabawnej i zaskakującej pościeli. 

Pościel elegancka czy zabawna, oto jest pytanie

Bez wątpienia elegancka pościel ma swoje zalety, szczególnie, gdy przyjeżdża do nas teściowa z wizytacją i chcemy, żeby wszystko wyglądało idealnie i chodziło jak w zegarku. Na co dzień jednak każdy kąt w domu nie musi być idealnie czysty, nie musisz także nosić niewygodnych ubrań i możesz spędzić cały wolny dzień na oglądaniu telewizji lub robieniu innych, przyjemnych rzeczy. Podobnie jest z pościelą, nie zawsze mamy jeden wybór, tym bardziej, że mowa jest tutaj o naszej sypialni, gdzie najważniejsze jest nasze zdanie i to my powinniśmy zadecydować, czy wolimy wytworną elegancję, która jest niezawodna, czy raczej wolimy poeksperymentować z czymś nowym i zabawnym.

Obalamy mity, nie musisz być poważny

Każdy upływający rok przypomina ci, że powinieneś zachowywać się w określony sposób? Szkoła, studia, praca, dom – to wszystko w pewien sposób cię kształtuje i sprawia, że robisz się poważny, może aż za bardzo. A tymczasem śmiech to samo zdrowie i warto o tym pamiętać. Nie można iść przez życie zapominając o radości, dlatego właśnie warto mieć coś, co po ciężkim dniu wywoła na naszych ustach uśmiech, nawet jeżeli jest to żart nadrukowany na pościeli i czytany przez nas po raz setny.

Jakość nadal jest na pierwszym miejscu

Nie musisz się obawiać, że zrezygnowanie z jednobarwnej i nudnej pościeli jest równe z pożegnaniem się z wysoką jakością produktu. Zabawna pościel niczym nie odbiega od norm stosowanych przy produkcji pościeli z innymi wzorami. Możesz być spokojny, że nie będziesz stratny na tej zmianie i twój komfort snu się nie zmieni, a przy okazji – taki mały skutek uboczny – zyskasz niepowtarzalny dodatek do swojego pokoju, który posiada także funkcję rozweselającą. Atrakcyjne i – przyznajmy to – nietuzinkowe, za to jednoznaczne wzornictwo proponuje sklep przy Galerii Autorskiej Andrzeja Mleczki – znajdziecie tam m.in. śmieszną pościel.

zabawna pościel Mleczko

Pójdź na całość i odmień swoją sypialnię

Po co ograniczać się do zmiany pościeli, sięgnij po gadżety, które odmienią oblicze twojej sypialni. Wykorzystaj do tego zabawne grafiki, nietypowe motta. Nie będzie to dużo kosztować, a zmiana będzie widoczna od razu. Możesz też dodać małe poduszki w poszewkach z zabawnymi rysunkami lub nietypowymi frazami. Zaskakujące mogą się okazać także dywany. Dziwne? Niespotykane? Nic z tych rzeczy, wbrew pozorom jak wie się, gdzie szukać, to można znaleźć perełki każdego rodzaju i gatunku. Należą do nich przede wszystkim dywany ze wzorami, grafikami w 3D, a także takie przypominające wyglądem pizzę lub jajecznicę. Po co się ograniczać, przecież sypialnia należy do ciebie, nie będziesz zapraszał do niej gości. Możesz, a nawet masz prawo zaszaleć.

Nadal nie jesteś przekonany? Pomyśl o nietypowych gadżetach takich jak stojak na książkę z lampki nocnej, doniczki na kwiatki z przerażającymi minami lub kieliszki na wino z wypisanymi cynicznymi uwagami. Możliwości jest bardzo wiele i bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Może nie od razu i nie wszystko naraz, możesz stopniowo odmieniać swoją sypialnie. Jedno jest pewne, będziesz miał mnóstwo zabawy przy wybieraniu śmiesznych dodatków.